MITTETULUNDUSÜHING VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU AVAB

tegevuspiirkonna ühisstrateegia aastateks 2023–2030 rakendamiseks LEADER-meetme ja Euroopa Sotsiaalfondi projektitoetuste esitamiseks taotlusvooru

Leader meetme projektitoetuste taotlemise avaldusi saab esitada E-PRIA kaudu 18.08.-15.09.2025

MEEDE 1 – ettevõtlus (eelarve 280 639,62 eurot)

*Meetme eesmärk – VIKO piirkonnas on arenenud mikroettevõtlus, turismindus ning kõrgema lisandväärtusega töökohad. Toetatakse investeeringuid.

MEEDE 2 – kogukonnad ja elukeskkond (eelarve 44 386,65 eurot)

*Meetme eesmärk – VIKO piirkonnas on arukad, võimekad ja tervislike eluviisidega kogukonnad, paranenud on elukeskkonna kvaliteet. Toetatakse nii ühistegevusi kui ka investeeringuid.


Euroopa Sotsiaalfondi (ESF+) meetme projektitoetuste taotlemise avaldusi saab esitada SPOKU keskkonna kaudu  18.08.-15.09.2025

MEEDE 5 – sotsiaalne heaolu (eelarve 74 955,88 eurot)

*Meetme eesmärk – Virumaa Koostöökogu toel on suurenenud piirkonna sotsiaalne heaolu ja kaasatus. Toetatakse ühistegevusi, miniprojekti raames.

Infopäevad taotlejatele toimuvad algusega kell 16.00

26.08.2025 Kiviõli tee 8, Lüganuse alev, Lüganuse vald ja 08.09.2025 veebis


Osalemiseks palume eelnevalt registreeruda info@viko.ee  või kodulehel www.viko.ee.  

Rohkem teavet LEADER-meetmetest taotlemise kohta www.viko.ee  ja www.pria.ee. Rohkem teavet Euroopa Sotsiaalfondist taotlemise kohta www.viko.ee .
Ootame taotlejaid (mikroettevõtjad, MTÜ-d, SA-d, KOV-id) Vinni valla Rägavere piirkonnast, Lüganuse vallast, Viru-Nigula valla Aseri piirkonnast.