Eterniidijäätmete kogumisest Vinni vallas

Vinni Vallavalitsus esitas Keskkonnainvesteeringute Keskusele (KIK) taotluse ja saab toetust projektile "Eterniidijäätmete kogumine Vinni vallas"

Juulikuust alates võtab Lääne-Viru Jäätmekeskus vastu asbesti sisaldavaid materjale (s.h eterniiti) Vinni valla elanikelt tasuta.

Taotlusi võetakse vastu ainult eraisikutelt (mh peab olema ka valla elanik) ning jäätmed peavad pärinema Vinni valla elamukinnistult. Tasuta on võimalik ära viia kuni 2 tonni eterniiti majapidamise/kinnistu kohta. Koguse ületamise korral tuleb maksumuse vahe tasuda kliendil!

Soovijatel tuleb eelnevalt esitada taotlus e-posti aadressil eterniit@vinnivald.ee

Taotlusvorm on SIIN

Taotlusi eterniidi äraviimiseks võtame vastu alates 17.06.2024 kell 9.00 kuni eelarve täitumiseni (enne 17.06.2024 esitatud taotlusi ei arvestata!!). Taotluses tuleb ära märkida:

Jäätmevaldaja nimi ja isikukood
    Kontakttelefon ja e-posti aadress
    Kinnistu aadress, kust jäätmed pärinevad
    Jäätmete hinnanguline kogus (vt taotlusvormi)!

Esitatud taotlused vaadatakse läbi ning äraandmise võimalusest antakse taotlejale teada (transporti vald ei korralda). Broneerimist eterniidijäätmete üleandmiseks ei toimu.

Üleandmise periood on 01.07.- 31.08.2024 või eelarvelise mahu täitumiseni, millest teavitatakse.

Täpsem info: gustav@vinnivald.ee või 504 4116